Kárpátaljai kerekasztal

2016. október 27., címkék: szeretetszolgálat (mrsz), svájci protestáns segélyszervezet (heks), HEKS, pc usa, badeni egyház, Rajnai Egyház, rajnai egyház, heks, kárpátalja, mrsz, németországi református egyház, Kárpátalja

Német, svájci, osztrák és amerikai egyházak és segélyszervezetek tanácskoztak Beregszászon a kárpátaljai reformátusok szolgálatának támogatásáról. Az egyeztetésen az Magyarországi Református Egyház (MRE) és a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) is képviseltette magát.